Hakkımızda

Hakkımızda

Tente ve Çadır Sistemleri Konusunda İstanbul’da hizmetinizdeyiz.

ÇADIR CENTER olarak Kaliteli üretim ve müşterilerimizin taleplerinize hızlı bir şekilde cevap verebilmek için  kurulmuş olan firmamız ; branda, çadır ve  tente sistemleri olmak üzere bu sektörde 2005 yılından beri faaliyet göstermektedir.

Teknolojinin gelişimine kısa sürede ayak uyduran firmamız, yeni ürün seçeneklerinde daha kullanışlı ve dayanıklı malzemelerin üretimi konusunda da çözümler sunmaya başlamıştır. Müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda ürün seçeneklerimizi geliştirmek ve istenilen taleplere anında cevap verirken, uygun ödeme seçenekleri ile tente sistemlerini tanımanızı hedefliyoruz.

ÇADIR CENTER ; uzman kadrosu ve yaptığı kaliteli üretimle yenilikçi, müşteri odaklı ürünler ve yüksek hizmet kalitesi sayesinde pazar payını artırmakta, sürekli yenilediği üretim teknolojisi sayesinde, günümüz rekabetçi ve devamlı gelişen pazarlarında değişen müşteri ihtiyaç ve isteklerini karşılayabilmektedir.

Özel imalatlarla beraber açılır – kapanır tenteler, kasetli tenteler, mafsallı tenteler , kamyon ve kamyonet brandası , kış bahçesi , şemsiyeler , motorlu pergola, ahşap ve alüminyum raylı tente sistemleri serisi ve sabit, modern, dış cephe tentelerini yaşadığınız alanlara uygulayan Balıkesir Can Branda – Tente; her bir ürünün kendine özgü dekorasyon, dış görünüm, renk, desen ve 100’den fazla üretim şekli seçeneği ile hizmetinizdedir…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir